Rock Brothers Climbing Academy Wroclaw

zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży
sekcja rekreacyjna

Zajęcia odbywają się 1 lub 2 x w tygodniu i trwają 1,5 h. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 16 lat. Liczebność grupy nie przekracza 10 osób, a uczestnicy trenują pod okiem 2 wykwalifikowanych instruktorów.
Czas trwania zajęć
1,5 godziny
Liczebność grupy
max. 10 osób
Cena karnetu
1 x w tygodniu 240 zł/miesiąc
2 x w tygodniu 390 zł/miesiąc
Miejsce zajęć
Fabryczna Boulder
Ścianka Wspinaczkowa Eiger
Zajęcia w sekcji rekreacyjnej przeznaczone są dla osób zupełnie początkujących, jak i tych które wspinają się już od jakiegoś czasu. Uczestnicy poszczególnych grup dzieleni są głównie ze względu na stopień zaawansowania oraz wiek. 

Podczas zajęć kładziemy nacisk na rozwój ogólnej aktywności fizycznej, uczymy asekuracji oraz technik wspinania, pracujemy nad równowagą oraz siłą. Trenujemy w oparciu o autorski program szkoleniowy, który powstał na podstawie kilkuletniej pracy z naszymi podopiecznymi. Wszystkie ćwiczenia i aktywności, które wykonujemy dostosowane są do wieku i możliwości uczestników zajęć. 

Treningi z najmłodszymi oparte są głównie o zabawę, dzięki czemu nowe umiejętności są szybciej i chętniej przyswajane. Dzieci stopniowo poznają coraz trudniejsze techniki wspinaczkowe i uczą się jak je wykorzystać w czasie pokonywania dróg. Poprzez dobór odpowiedniego zestawu ćwiczeń, pracujemy nad zwiększeniem poczucia własnego ciała, równowagi oraz zakresu ruchów. Starsze dzieci uczą się również asekuracji i odpowiedzialności za drugą osobą. Wszystko to pod okiem doświadczonych trenerów. 
Sekcja Rekreacyjna 1
Sekcja Rekreacyjna 3
Sekcja Rekreacyjna 2
Sekcja Rekreacyjna 4
Równie istotne jest dla nas wspieranie budowania relacji między uczestnikami sekcji. Zachęcamy ich do kibicowania sobie nawzajem, wspólnego świętowania sukcesów, czy wsparcia w przypadku niepowodzeń. Organizujemy dla nich różnego rodzaju aktywności poza treningami, takie jak: wyjazdy w skały, obozy w czasie wakacji, wyjścia na basen, wycieczki górskie itp.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć oraz do kontaktu!