Rock Brothers Climbing Academy Wroclaw

zajęcia wspinaczkowe dla dzieci i młodzieży
sekcja sportowa

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 8-16 lat, które wspinają się już od dłuższego czasu, prowadzą drogi z dolną asekuracją oraz mają aspiracje do uczestnictwa w zawodach wspinaczkowych. Treningi odbywają się minimum 2 razy w tygodniu i trwają 2 h.
Czas trwania zajęć
2 godziny
Liczebność grupy
max. 10 osób
Cena karnetu
2 x w tygodniu 390 zł/miesiąc
Miejsce zajęć
Fabryczna Boulder
Ścianka Wspinaczkowa Eiger
Od uczestników wymagamy wytężonej pracy przez cały rok. Na początku roku wspólnie wyznaczamy sobie cele oraz drogę do ich osiągnięcia. Stopniowo i konsekwentnie szlifujemy i poznajemy zaawansowane techniki wspinaczkowe umożliwiające pokonywanie coraz trudniejszych dróg. Przygotowujemy się i startujemy w krajowych i międzynarodowych zawodach wspinaczkowych oraz trenujemy w naturalnych skałach podczas weekendowych i wakacyjnych wyjazdów.
Sekcja Sportowa 1
Sekcja Sportowa 2
Sekcja Sportowa 3
Sekcję sportową prowadzimy już od 6 lat. Nasi podopieczni startują w profesjonalnych zawodach wspinaczkowych organizowanych przez Polski Związek Alpinizmu np. Puchar Polski Seniorów i Młodzieżowców, Puchar Dzieci i Dzieci Młodszych, Puchar Polski Juniorów oraz zawodach amatorskich np. Boulder Games, Big Little Monkey czy Memoriał Iwony Buczek. Bierzemy również udział w zagranicznych zawodach np. Puchar Moraw, Sudbloc Boulderhelden, Berliner Bouldermeisterschaft, Ostblock Cup, gdzie mamy okazję zmierzyć się z rówieśnikami z innych krajów. Mamy już na swoim koncie liczne sukcesy - nasi reprezentanci regularnie zajmują najwyższe miejsca, a dwóch z nich należy do Młodzieżowej Kadry Narodowej. 

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć oraz do kontaktu!